Жаратылыстану-математикалық пәндер (математика, физика, биология) бойынша Ө.А.Жолдасбеков атындағы ІІ қалалық олимпиада

          М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті, Шымкент қалалық білім басқармасы, Ө.А.Жолдасбеков атындағы №9 лицейі бірлесе жаратылыстану-математикалық пәндер (математика, физика, биология) бойынша қалалық олимпиада өткізу туралы мемарандум жасалған. Сол мемарандум негізінде биыл екінші рет Шымкент қаласының орта білім беру ұйымдарының оқушылары арасында математика, физика, биология пәндері бойынша қалалық олимпиада өткізілді.
 
     
          Өткен жылы әр бір пәннен 50-ден аса оқушы қатысып, жоғары білім деңгейін көрсетіп, 3 оқушы М.Әуезов атындағы ОҚМУ білім гранты сертификатына ие болды.
        Биылғы 2019 жылдың 13 сәуірінде №9 лицей базасында аталған пәндер бойынша олимпиаданың I туры, ал 15 сәуір күні М.Әуезов атындағы ОҚМУ, №7 ғимаратында орналасқан Жаратылыстану-ғылыми педагогикалық Жоғары мектебінде 2 туры өтті. Математика пәні бойынша 45 оқушы, физика пәнінен 39 оқушы, биология пәні бойынша 53 оқушы қатысып, өздерінің білімдерін сынап, әр пән бойынша 10 оқушы марапатқа ие болды:
 
Физика пәні бойынша

Мектеп

Оқушының аты-жөні

Пән мұғалімі

Жалпы балл

Орын

1

№38

Таңатар Диас

Әміров А.

44

I

2

№25

Абилдашева Зарина

Жолтаева А.

43

II

3

№47

Нурыш Жандос

Райымбеков П.

42

II

4

№23

Момынқұл Нұржан

Төлегенова К.

37

III

5

№77

Абзалбек Ділахмед

Алиева С.

38

III

6

№9

Жаппар Шыңғыс

Жандарбекова М.

34

III

7

№9

Ақшабай Мұхаммеджан

Жандарбекова М.

21

Алғыс хат

8

№7

Урашева Құралай

Нүрекешова А.

16

Алғыс хат

9

№1 Дарын

Артық Нурила

Абдикеева Ш.

14

Алғыс хат

10

№107

Сайдикаримов Исломхон

Исакжанов Камолжон

12

Алғыс хат

Биология пәні бойынша

Мектеп

Оқушының аты-жөні

Пәні

1

тур

2

тур

Жалпы балл

Нәтиже (орындар)

1

№1 Дарын

Туңғышбай Амина

биология

35

20

55

1-орын

2

№2 Дарын

Олжабек  Ұлмекен

биология

32

22

54

2-орын

3

№89

Бағдаулет Аяжан

биология

28

25

53

2-орын

4

№82

Алимкулова Мерей

биология

29

20

49

3-орын

5

№86

Салыбекова Айжан

биология

24

22,5

46,5

3-орын

6

№46

Садуақасова Айсулу

биология

22

28

50

3-орын

7

№9

Кадыр Томирис

биология

23

19

42

Алғыс хат

8

№46

Аманжолова Бибинур

биология

22

19

41

Алғыс хат

9

№77

Тұрта Айдана

биология

23

22

45

Алғыс хат

10

№62

Үсен Жания

биология

15

26

41

Алғыс хат

 

Математика пәні бойынша

Мектеп

Оқушының аты-жөні

Пәні

1

тур

2

тур

Жалпы балл

Нәтиже (орындар)

1

№1 Дарын

Тағыбаев Рахат Біржанұлы

Математика

17

16

33

1-орын

2

№2 Дарын

Ерман Абзал Ықыласұлы

Математика

21

10

31

2-орын

3

№8 м/г

Ким Маргарита Андреевна

Математика

16

14

30

2-орын

4

№9

Махамбетали Жандос Маратұлы

Математика

20

8

28

3-орын

5

№38

Шаяхметова Балжан Ерболқызы

Математика

12

15

27

3-орын

6

№62

Абдирашова Жанель Шынгысовна

Математика

13

12

25

3-орын

7

№23

Болат Динара Нурланкызы

Математика

14

10

24

Алғыс хат

8

№9

Тойжанов Рафаэль Равшанович

Математика

13

11

24

Алғыс хат

9

№89

Абдусалиев Ержан Алдияр уғли

Математика

13

10

23

Алғыс хат

10

№25

Калеш Дәулет Русланұлы

Математика

12

8

20

Алғыс хат

11

№35

Валиева Гузаль Смаиловна

Математика

9

9

18

Алғыс хат

 

Олимпиада қорытындысы бойынша «5В060400-Физика, 5В011000-Физика» мамандығына №38 мектептің оқушысы Таңатар Диасқа, «5В060100-Математика, 5В010900-Математика» мамандығына №1 дарын мектебінің оқушысы Тағыбаев Рахат Біржанұлына және «5В011300-Биология, 5В060700-Биология» мамандығына №1 дарын мектебінің оқушысы Тұңғышбай Аминаға білім грантының сертификаты табысталды.

                                                 
Zircon - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.